İade

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünlerin Kargo ücretleri tarafınıza aittir. 

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. 

"Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır. Havale ile yapılan ödemelerde is, İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden Cuma günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.

 

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzün değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla, kargo ücreti tarafınıza ait olarak depomuza gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak değişim yapmak istediğiniz ürün ile değişim yapılarak tarafınıza gönderilecektir.


Garanti Şartları

Tüm ürünlere ait garanti detayları ürün detay sayfasında bulunmaktadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal yapısının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 

Saygılar.

SYM Akustik Ses Yalıtım Ürünleri Sanayi Ve Taahhüt Tic.Ltd.Şti.